Nazwa forum

Opis forum


#16 2007-12-12 10:52:06

winiar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: fuzja

No wrescie sie lenie odezwali

Ja jestem za tym by zrobic nowe forum od podstaw - domniemam ze u was takimi sprawami zajmuje się Gizmo. Jezeli tak to wspólnie mozemy sie dogadac i stworzyc cos wspólnego z zaznaczeniem ze conajmniej 1 osoba z kazdego sojuszu bedzie miała admina ?

co do spamu to jest on wszechobecny   czekam na odzew i propozycje ruszenia z tematem

Offline

 

#17 2007-12-18 01:56:17

Miszczu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: fuzja

no to len znow cos nagryzmoli

jezeli pomysl fuzji , polaczenia upadl a dalej chcemy  sie laczyc 

to wspolne forum byloby swietne  , jesli wspolne forum to napewno musi byc nowe bo  nie ma sensu podlaczac sie pod jakies stare wypociny tego co ludzie marudza na Rose badz Twilight na wewnetrznych forach

wiec jestem za tym zeby dzialc w tym kierunku, zreszta Twilight potrzebuje tak czy siak nowego niemajtkowego forum

byla mowa a  potem cisza , nie wiem co z tym winiar ?? bo poki mam hajsiwo

a wlasnie Wy sie tu od lam wyzywacie a my  tez mamy wsrod nas ladne lamy
kto wie ten zrozumie   usmieszki
pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#18 2007-12-21 17:38:17

aniared

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: fuzja

Proponuję wrócić do tematu po nowym roku, bo teraz wszyscy mają mnóstwo spraw na głowie... Jak już wszyscy wytrzeźwieją po Sylwestrze to podyskutujemy jak to będzie wyglądać. Bo niezależnie co mówię oficjalnie na ten temat, sama też mam dość tego majtkowego no to wesołych świąt i w ogóle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panorama.pun.pl www.godsfromhell.pun.pl www.apokalipsa2012.pun.pl www.highrpmklub.pun.pl www.thalion.pun.pl